Zobacz kalendarium ze wszystkich lat »

Kalendarium duszpasterstwa na rok 2015

Najważniejsze wydarzenia roku 2015

Lp Nazwa wydarzenia Miejscowość i adres Diecezja Data Organizator
1 XXV Ogólnopolskie spotkanie opłatkowe sportowców Olkusz Sosnowiecka 10.01.2015 KSS RP
2 XXIV Międzynarodowy turniej halowy w piłkę nożną Radość Warszawska 2-7.02.2015 KSS RP
3 XIX Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu Rumia Gdańska 6-8.02.2015 SALOS RP
4 XI Mistrzostwa Polski Księży w halowej piłce nożnej Częstochowa Częstochowska 13-14.02.2015 DDS
5 X Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach szybkich P15 Kałków - Godów Radomska 13.02.2015 DDS
6 XIV Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach błyskawicznych P5 Kałków - Godów Radomska 14.02.2015 DDS
7 XVIII Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków w narciarstwie alpejskim o "Puchar im. bł. Jana Pawła II" Wisła – Stożek Bielsko - żywiecka 21.02.2015 DDS
8 Mistrzostwa Polski Księży w biegach narciarskich Polana Jakuszycka Legnicka 8.03.2015 DDS
9 Wielkanocne spotkanie rodziny sportowej Warszawa Warszawska 9.04.2015 SALOS RP
10 XXV Mistrzostwa Polski Księży w tenisie stołowym Szczebrzeszyn Zamojsko - lubaczowska 8-10.04.2015 KSS RP
11 Wiosenne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy ds. duszpasterstwa sportowców Warszawa Warszawska 2.03.2015 KDS
12 Wiosenne spotkanie parafiadowe Warszawa Warszawska 21.03.2015 PARAFIADA
13 XXV Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej Turyn (Italia) 29.04 - 4.05.2015 SALOS RP
14 Majówka rowerowa Polska maj 2015 KDS
15 X Mistrzostwa Polski ministrantów w piłce halowej Elbląg Elbląska 1-2.05.2015 DDS
16 XI rodzinna majówka rowerowa Kielce – Kaczyn - Borków Kielecka 16.05.2015 DDS
17 II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach korespondencyjnych Polska 1.06.2015 -1.06.2016 DDS
18 VI Papieski rajd rowerowy Sandomierz Sandomierska 13.06.2015 DDS
19 XXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Sportowców na Jasną Górę Częstochowa Częstochowska 7.06.2015 KSS RP
20 I Mistrzostwa Księży i Ministrantów w kolarstwie szosowym Debrzno Pelplińska 14.06.2015 SALOS Debrzno
21 XIX Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa Rzeszów – Częstochowa szlakiem Jana Pawła II Trasa Rzeszów-Nowy Żmigród-Strbske Pleso (Słowacja)-Jabłonka-Kalwaria Zebrzydowska-Wadowice-Częstochowa Rzeszowska 29.06 - 05.07.2015 Katolicki Klub Sportowy Alpin im. Jana Pawła II
22 III Mistrzostwa Polski Księży w MTB Przyjezierze Szczecińsko - kamieńska 4.07.2015 DDS
23 XXXIV Szczecińska Pielgrzymka rowerowa z sanktuarium św. Jana Pawła II w Śniatowie na Jasną Górę Benice Szczecińsko - Kamieńska 3 – 12.07.2015 DDS
24 XIV Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa Płock Płocka 6-11.07.2015 DDS
25 XXVII Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży Warszawa, SGGW Warszawska 12-18.07.2015 PARAFIADA
26 Sandomierska pielgrzymka rowerowa Sandomierz i okolice Sandomierska 12-18.07.2015 DDS
27 Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2015/2016 Sanktuarium MB Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach Warszawska 6.09.2015 PARAFIADA
28 V Międzynarodowe i XV Mistrzostwa Polski Księży w tenisie Kraków Krakowska 7-9.09.2014 DDS
29 XXIII Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej Świętochłowice, Gliwice Gliwicka 18-20.09.2015 SALOS RP
30 Jesienne spotkanie parafiadowe Warszawa Warszawska Październik 2015 PARAFIADA
31 XIX Ogólnopolskie Rozgrywki Animatorów Sportowych Suwałki Ełcka 9-11.10.2015 SALOS RP
32 Sympozjum naukowe: "Kultura fizyczna a polityka” Warszawa Warszawska 24.10.2015 SALOS RP
33 IV Pieszy Rajd Rodzinny „Kielce znane i nieznane” Kielce Kielecka 12.09 2015 DDS
34 Rekolekcje dla duszpasterzy sportowców Kamień Śląski Opolska 12-14.11.2015 KDS
35 Jesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy ds. duszpasterstwa sportowców Kamień Śląski Opolska 13.11.2015 KDS
36 Olimpijski opłatek sportowców Warszawa Warszawska 17.12.2015 PKOL, KDS
37 Adwentowe rekolekcje dla bokserów Warszawa Warszawska 19.12.2015 KSS RP
38 XXIII Międzynarodowy turniej tenisa stołowego Warszawa Warszawa Praga 27-28.12.2015 KSS RP
39 XVI Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych Częstochowa Częstochowska grudzień 2015 AZS, WSD

Styczeń

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
1 XXI „Nowy Rok na Sportowo” Rzeszów SALOS RP
7 Turniej siatkówki LSO Gliwice hala Pol. Śl. Gliwicka
6 Opłatek dla Ludzi Sportu Opole - Szczepanowice Opolska
10 XXVI Ogólnopolskie Spotkania Opłatkowe Sportowców Olkusz KSS RP
18 IV Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt Niepołomice SALOS RP
24 VI Turniej w Piłkę Nożną Halowej - Gramy o Złotą Piłkę – rocznik 2007 i młodsi sala gimnastyczna, Lipie, ul. Częstochowska 31 Częstochowska
30 Międzydiecezjalny turniej piłkarski księży „Rodzinne kibicowanie Fair Play” Strzelce Opolskie Opolska
31 Zawody zimowe – slalom i gigant Wisła Gliwicka
styczeń - luty Finał plebiscytu "Sprawni inaczej" dla sportowców niepełnosprawnych Opole Opolska
styczeń - grudzień II Edycja Amatorskiej Ligi Koszykówki Regionu Słupskiego Kobylnica Słupsk SALOS RP

Luty

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
1.02 - 20.12 Międzymiastowe Dziecięce Turnieje Piłkarskie Poznań SALOS RP
2.02 - 30.12 Cykl rozgrywek Rodzinnych Wrocław Prusa SALOS RP
2-7 XXIV Międzynarodowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Radość KSS RP
6-8 XIX Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu Rumia SALOS RP
7.02-19.12 Cykl Turniejów Sportowych dla dzieci i młodzieży Kraków SALOS PIAST
7.02 - 31.12 Sport uczy bawi wychowuje – cykl imprez sportowych Ełk SALOS RP
13 X Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach szybkich P15 Kałków - Godów Radomska
13-14 XI Mistrzostwa Polski Księży w halowej piłce nożnej Częstochowa Częstochowska
14 XIV Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w szachach błyskawicznych P5 Kałków - Godów Radomska
14 Diecezjalny Turniej LSO w halowej piłce nożnej Bydgoszcz Bydgoska
21 XVIII Mistrzostwa Polski Księży i Kleryków w narciarstwie alpejskim o "Puchar im. bł. Jana Pawła II" Wisła – Stożek Bielsko - żywiecka
21-22 Ogólnopolski Turniej piłki nożnej "Polonia Cup 2015" Kielce KSS RP
28 III Zimowy Turniej Tenisa Stołowego Rzeszów SALOS RP
luty Piłkarska Liga Lektorska Rzeszów Rzeszowska
luty - marzec XV Diecezjalny Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Ks. Biskupa Kazimierza Gurdy Ryki Siedlecka
luty - maj II Olimpiada wiedzy i wartości w sporcie "Siatkówka" dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Opole Opolska

Marzec

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
2 Wiosenne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy ds. duszpasterstwa sportowców Warszawa KDS
7 Futsal Szkół Katolickich Łódź SALOS RP
8 Mistrzostwa Polski Księży w biegach narciarskich Polana Jakuszycka Legnicka
14 MiniPiM koszykówka Środa Śląska (Wrocław SI) SALOS RP
14 - 15 Turniej Piłki Nożnej imienia Bł. Bronisława Kostkowskiego Słupsk SALOS RP
19 Mistrzostwa Bursy w Futsalu w Łodzi Łódź SALOS RP
21 Wiosenny Turniej Żubra Niepołomice SALOS RP
21 VI Halowy turniej siatkówki chłopców Rzeszów SALOS RP
21 Wiosenne Spotkanie Parafiadowe Warszawa Stowarzyszenie Parafiada
22 V Turniej Minisiatkówki Dziewcząt Niepołomice SALOS RP
27.03 - 4.10 Ogólnopolskie Turnieje Piłki Siatkowe Dziewcząt i Chłopców Ostróda SALOS RP
28-29 XXXVIII Wiosenne Ogólnopolskie Mistrzostwa UKS i PKS w Judo - młodzików Warszawa KSS RP
marzec Wiosenny ogólnopolski turniej tenisa stołowego Płońsk, ul. Kopernika 3 Płocka
marzec Mistrzostwa Archidiecezji w piłkę halowej Łask Łódzka
marzec Sport - drogą do Boga (koszykówka) Łódź Łódzka

Kwiecień

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
7 Liga Ministrancka Koszalińsko - Kołobrzeska
9 Wielkanocne spotkanie rodziny sportowej Warszawa SALOS RP
11 Bieg Wielkanocny Rzeszów SALOS RP
11.04-14.05 XVIII Archidiecezjalny Turniej Ministrantów w Piłce Nożnej na szczeblu dekanatów. 40 dekanatów Przemyska
19 III Ogólnopolskie zawody gimnaztyki artystycznej i układów tanecznych Lipie KSS RP
29.04 - 4.05 XXV Światowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej Turyn (Italia) SALOS RP
30 Ogólnopolskie Grand Prix w biegach przełajowych - runda wiosenna Stalowa Wola KSS RP
30.04 - 2.05 XXII Święto Św. Dominika Savio Debrzno SALOS RP
30.04 - 3.05 PiM Twardogóra (Wrocław SI) SALOS RP
kwiecień III Zawody i Pokazy Gimnastyki Artystycznej i Układów Tanecznych sala gimnastyczna, Lipie, ul. Częstochowska 31 Częstochowska
kwiecień Ministrancka Halowa Liga Piłkarska Hale sportowe na terenie diecezji Kielecka
kwiecień Turniej Piłki nożnej Halowej Służby Liturgicznej Białostocka
kwiecień Diecezjalny Turniej LSO w piłce nożnej Szubin Bydgoska
kwiecień Sport - drogą do Boga (siatkówka) Łódź Łódzka

Maj

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
1 Rodzinny Rajd Rowerowy Międzyrzec Podlaski Siedlecka
1-2 X Mistrzostwa Polski ministrantów w piłce halowej Elbląg Elbląska
2 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej drużyn 6-cio osobowych strażaków OSP oraz P-UKS o Puchar i Laur św. Floriana Sieradz KSS RP
2 XXVII Ogólnopolski Bieg Uliczny z okazji Konstytucji 3 maja Stalowa Wola KSS RP
2-3 Ogólnopolski turniej piłkarski trampkarzy starszych z parafialnych i uczniowskich klubów sportowych Kielce KSS RP
8-9 Regionalny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców Wierzbno KSS RP
9 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie stołowym - młodzików Ryki Siedlecka
9 VI Karjowe Święto Wisły Wisła na odcinku Karczew - Warszawa KSS - RP
15-17 V Pielgrzymka rowerowa do sanktuarium św. Jana Pawła II w Śniatowie ze Szczecina Benice, Kamień Pomorski Szczecińsko - Kamieńska
16 XI Rodzinna Majówka Rowerowa z Janem Pawłem II Kielce- Kaczyn - Borków Kielecka
16-17 Turniej koszykówki dziewcząt w ramach PLLKK Słupsk SALOS RP
17 Turniej piłkarski - diecezjalny Gliwice „Orlik” finały Gliwicka
18.05-14.06 XVIII Archidiecezjalny Turniej Ministrantów w Piłce Nożnej na szczeblu okręgów 6 okręgów (Sanok, Przemyśl, Krosno, Łańcut, Brzozów, Jarosław) Przemyska
22-24 Mistrzostwa Polski Klubów Kibica siatkówki Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ Kielnarowa 386A, 36-020 Tyczyn, Polska Rzeszowska
23 Rodzinny piknik majowy Rzeszów SALOS RP
30 Inspektorialne Igrzyska Inspektorii Wrocławskiej Księży Wrocław SALOS RP
30 Wiosenny Festyn Rodzinny Zabrze SALOS RP
30-31 Turniej Koszykówki Młodziczek im. |w. Dominika Savio Słupsk SALOS RP
30-31 SCS Amico świętuje Dzień Dziecka Lubin SALOS RP
31 Sportowy Dzień Dziecka Staniątki SALOS RP
maj Majówka rowerowa Polska KDS
maj Diecezjalny Turniej LSO w piłce nożnej Bydgoszcz Bydgoska
maj Gramy z jajem - turniej rugby dla młodzieży Łódź Łódzka
maj-czerwiec X Parafiada Diecezji Siedleckiej Ryki Siedlecka
maj-czerwiec Zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży parafialnej Korycin białostocka
maj - czerwiec Turniej o puchar Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego - piłka nożna Łódź Łódzka

Czerwiec

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
1 Regionalne Mistrzostwa Dzieci w lekkiej atletyce Stalowa Wola KSS RP
1.06-31.12 Cykl rodzinnych turniejów sportowych Kraków SALOS RP
1.06.2015 - 1.06.2016 II Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa, w szachach korespondencyjnych Polska
5 VII Turniej w Piłkę Nożną z okazji Dnia Dziecka - rocznik 2002 i mł, oraz rocznik 2005 i mł. Lipie, boisko sportowe Częstochowska
6 Festyn „Dzień Dziecka” - na sportowo Rzeszów SALOS RP
7 XXIV Ogólnopolska Pielgrzymka Sportowców Polskich Jasna Góra KSS RP
12-14 XIII Salezjańskie Dni Młodości Debrzno SALOS RP
13 VI Papieski rajd rowerowy Sandomierz Sandomierska
13 Diecezjalny Zjazd LSO, turniej piłki nożnej Bydgoszcz Bydgoska
13-14 XII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie z Broni Pneumatycznej Warszawa KSS RP
13-14 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców - finały Katowice KSS RP
14 Sportowy Festyn Św. Jana BOSKO Rumia SALOS RP
19-21 Augustiada Przemyśl SALOS RP
20 XVIII Archidiecezjalny Turniej Ministrantów w Piłce Nożnej. Finał. Dukla, Trakt Węgierski 18 Przemyska
25 Dzień Radości – Festyn sportowo-rekreacyjny Lublin SALOS RP
27-28 Ogólnopolska Olimpiada Kjakowa Drużyn Rodzinnych Rzeka Wkra (na trasie Błędowo - Pomiechówek)
28 Rodzinny Festyn Sportowo - Rekreacyjny Wierzbno KSS RP
29.06-5.07 XIX Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa Rzeszów – Częstochowa szlakiem Jana Pawła II Trasa Rzeszów-Nowy Żmigród-Strbske Pleso (Słowacja)-Jabłonka-Kalwaria Zebrzydowska-Wadowice-Częstochowa Rzeszowska
czerwiec Parafiada Dekanatu Zbuczyńskiego Krzesk Siedlecka
czerwiec Turniej piłkarski o puchar św. Jacka dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej Strzelce Opolskie Opolska
czerwiec Sportowy Turniej dla dzieci szkół podstawowych z okazji Dnia Dziecka Opole Opolska
czerwiec Festyn Rodzinny Płońsk Płocka
czerwiec Wiosenny rajd rowerowy Płońsk - Arcelin - Płońsk Płocka
czerwiec Diecezjalna Parafiada Dzieci i Młodzieży Płońsk, ul. Kopernika 3 Płocka
czerwiec Olimpiada Przedszkolaków Łódź Łódzka

Lipiec

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
1-2 Międzynarodowy Turniej Piłkarski dla dzieci 13-16 lat Opole Opolska
3-12 XXXIV Szczecińska Pielgrzymka rowerowa z sanktuarium św. Jana Pawła II w Śniatowie na Jasną Górę Benice, Kamień Pomorski Szczecińsko - Kamieńska
4 Mistrzostwa Polski Ksieży w MTB Przyjezierze k/Morynia Szczecińsko - Kamieńska
4-5 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "Wakacje z Piłką" - Rocznik 1998 - Finały Kielce KSS RP
6-11 XIV Szachowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa Płock Płocka
10-12 XV Ogólnopolskie Zawody strzeleckie z Broni Pneumatycznej Warszawa KSS RP
12-18 27. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży Warszawa, SGGW Stowarzyszenie Parafiada
12-18 Sandomierska pielgrzymka rowerowa Sandomierz i okolice Sandomierska
31.07-2.08 Ogólnopolski Rajd kajakowy dla Uczczenia Rocznicy Powstania Warszawskiego "Wisłą przez miasto nieujarznione" Rzeka Wisła - Wawer - Białołęka KSS RP
lipiec - sierpień Diecezjalna Parafiada dzieci i młodzieży Opole - Prószków - Strzelce Opolskie - Barka Opolska

Sierpień

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
15-16 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Drużyn P-UKS i drużyn Ordynariatu Polowego Wojska Poslkiego dla Uczczenia Święta WP Sieradz KSS RP
15-16 Ogólnopolski Turnije Piłki Nożnej dzieci i młodzieży - "Św. Marcin" Wierzbno - Odolanów KSS RP
22-26 XIII Pielgrzymka na rolkach na Jasną Górę Warszawa Bemowo - Jasna Góra Michalici
24-28 Wakacje w mieście Rzeszów SALOS RP
sierpień Rodzinny spływ kajakowy Wkrą Płońsk Płocka
sierpień Festyn na zakończenie wakacji Płońsk Płocka

Wrzesień

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
4-6 V Międzynarodowy Memoriał im. Zbyszka Żynisa Słupsk SALOS RP
6 Rodzinny Dzień Sportu Staniątki SALOS RP
6 Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016 Sanktuarium MB Nauczycielki Młodzieży na Siekierkach, Warszawa Stowarzyszenie Parafiada
6 Ogólnopolskie Zawody Sportów Siłowych na "Sieradzkim Rynku" Sieradz KSS RP
7-9 V Międzynarodowe i XV Mistrzostwa Polski Księży w tenisie Kraków Krakowska
12 Festyn „Nowe Miasto” dla Mieszkańców Rzeszowa Rzeszów SALOS RP
12 Rodzinny Rajd Pieszy "Kielce znane i nieznane" Kielce Kielecka
12-13 Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie z Broni Pneumatycznej połączone z Biathlonem i biegami na orientację - memoriał gen. Sławomira Petelickiego Warszawa KSS RP
13 Pożegnanie Lata – Rodzinny Festyn Lublin SALOS RP
18-20 XXIII Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej Świętochłowice SALOS RP
19 XII Ogólnopolski Rajd Patriotyczny Szlakami Walk nad Wartą - 1939r. oraz z okazji światowego Dnia Turystyki Sieradz KSS RP
26 Pielgrzymka Rowerowa na Święty Krzyż Kielce- Św. Kielecka
wrzesień Ministrancka Liga Piłkarska Boiska sportowe na terenie diecezji Kielecka
wrzesień Jesienny Rajd Rowerowy Płońsk - Baboszewo - Płońsk Płocka

Październik

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
2-4 XVIII Ogólnopolskie Rozgrywki Salezjańskich Animatorów Sportowych Suwałki SALOS RP
9-11 XIX Ogólnopolskie Rozgrywki Animatorów Sportowych Suwałki SALOS RP
10-11 Ogólnopolski Festiwal Sportów Siłowych Katowice KSS RP
16-18 V Pielgrzymka rowerowa do sanktuarium św. Jana Pawła II w Śniatowie ze Szczecina Benice, Kamień Pomorski Szczecińsko - Kamieńska
17 Gramy dla Jana Pawła II Łódź SALOS RP
17-18 VIII Ogólnopolski Turniej Koszykówki dziewcząt imienia Błogosławionej Laury Vicuni Słupsk SALOS RP
24 Sympozjum naukowe: "Kultura fizyczna a polityka” Warszawa SALOS RP
25.10-28.12 III Edycja Amatorskiej Ligi Koszykówki Regionu Słupskiego Kobylnica Słupsk SALOS RP
26 MiniPiM piłka nożna Wrocław SALOS RP
październik Jesienne Spotkanie Parafiadowe Warszawa Stowarzyszenie Parafiada
październik Diecezjalny Turniej LSO w piłce nożnej Łochowo Bydgoska
październik Sport - drogą do Boga (tenis stołowy) Łódź Łódzka

Listopad

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
7-11 VI Otwarty Turniej w piłce halowej z okazji dnia niepodległości Lubin SALOS RP
7.11-30.12 XXI Salezjański Turniej Piłki Nożnej Bydgoszcz SALOS RP
11 XXIII Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości Stalowa Wola KSS RP
11 XV Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Święta Niepodległości Łódź SALOS RP
12-14 Rekolekcje dla duszpasterzy sportowców Kamień Śląski Opolska
13 Jesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy ds. duszpasterstwa sportowców Kamień Śląski Opolska
21 Jesienny Turniej Żubra Niepołomice SALOS RP
21 MiniPiM siatkówka Lubin SALOS RP
21-22 XXXIX Jesienne Ogólnopolskie Mistrzostwa UKS i PKS w Judo - młodzików Warszawa KSS RP
22 VI Turniej Minisiatkówki Dziewcząt Niepołomice SALOS RP
23.11-5.12 Mikołajkowy Turniej w piłce nożnej stołowej – TRAMBAMBULA Zabrze SALOS RP
25.11 - 11.12 Koszykówka z Mikołajem Świętochłowice SALOS RP
28 Futsal Inspektorialny Twardogóra SALOS RP
28 VI Andrzejkowo-Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Rzeszów SALOS RP
listopad Jesienny ogólnopolski turniej tenisa stołowego Płońsk, ul. Kopernika 3 Płocka
listopad Diecezjalny Turniej LSO w piłce nożnej Bydgoszcz Bydgoska

Grudzień

Data Nazwa wydarzenia Miejsce Diecezja/Stowarzyszenie
4-6 SCS AMIVO Lubin ze Świętym Mikołajem Lubin SALOS RP
5 XIX Turniej Piłki Nożnej imienia św. Jana Bosko Słupsk SALOS RP
12 Ogólnopolskie Zawody Gimnaztyczne dla Dziewcząt i ich Rodziców Lipie KSS RP
12-13 Ogólnopolski Turniej Trampkarzy Starszych w Pilce Nożnej Halowej z okazji XX - lecia ŚPKS "Rodzina" Kielce KSS RP
17 Olimpijski opłatek sportowców Warszawa PKOL, KDS
19 Adwentowe rekolekcje dla bokserów Warszawa KSS RP
19 Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Niepołomice SALOS RP
27-28 XXIII Międzynarodowy turniej tenisa stołowego Warszawa KSS RP
28-29 XXV Międzynarodowy Turniej Parafialny w Tenisie Stołowym Warszawa KSS RP
grudzień XVI Mistrzostwa Polski Wyższych Seminariów Duchownych Częstochowa AZS, WSD
grudzień Opłatek Sportowców Diecezji Kieleckiej Hala MOSiR, ul. Żytnia, Kielce Kielecka
grudzień Opłatek środowisk sportowych Białystok Białostocka
grudzień Turniej parafialny piłki siatkowej Białystok, Par. Matki Kościoła Białostocka
grudzień Diecezjalny Turniej LSO w tenisie stołowym Bydgoszcz Bydgoska

Wiadomości:

XX Edycja Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy

28 marca w sobotę w kościele Salezjanów na Fordonie odbyło się uroczyste ...
czytaj więcej

27. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

W piątek w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rozpoczynają ...
czytaj więcej

Mistrzostwa Archidiecezji Poznańskiej Ministrantów - kat. Szkoła podstawowa:

Turnieje ministranckie w najmłodszych kategoriach zawsze wywołują ogromne ...
czytaj więcej

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Rozważanie na kwiecień

\"Dźwigając krzyż\"

Idź za Jezusem Jego drogą krzyżową, aby Go zrozumieć. Idź za Jezusem Jego drogą krzyżową, abyś zrozumiał swoją drogę krzyżową, gdy będziesz niesłusznie osądzony i potępiony, gdy będziesz ze swoim krzyżem szedł, upadał i powstawał, aż cię przybiją do krzyża, aż cię odrzucą i wyśmieją i zostaniesz sam, może wśród garstki przyjaciół.
czytaj więcej

Goście

Wspieramy wszystkie inicjatywy związane ze sportem i turystyką wodną. Zespół serwisu www.yachtaman.pl
czytaj wiecej