XVI pielgrzymka rowerowa

XVI pielgrzymka rowerowa odbędzie się dnia 21 maja na trasie Kielce - Kaczyn - Wiślica. Przewodniczy jej bp Marian Florczyk.

27 Inspektorialne Igrzyska młodzieży salezjańskiej

27 Inspektorialne Igrzyska młodzieży salezjańskiej odbędą się w dniach 10/11 czerwca w Żyrardowie. Weźmie w nich udział ponad 400 dziewcząt w trzech kategoriach wiekowych w piłkę nożną, koszykówkę, piłkę siatkową i tenis stołowy.

SALOS FAMILY CAMP

SALOS FAMILY CAMP ( spotkanie sportowo-kulturalno-formacyjne) rodzin Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS RP odbędzie się w dniach 25-28.06. 2022 roku w Czerwińsku nad Wisłą.

XVI Pielgrzymka rowerowa

XVI Pielgrzymka rowerowa na trasie Kielce - Kałuszyn odbędzie się 15 maja. Serdecznie zapraszamy.

30 Ogólnopolska Pielgrzymka Sportowców na Jasną Górę

30 Ogólnopolska Pielgrzymka Sportowców na Jasną Górę odbędzie się 11 czerwca 2022 roku.

Wiosenne spotkanie duszpasterzy ODWOŁANE

Wiosenne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowców, które zostało zaplanowane na 25 kwietnia w Warszawie zostało w tym terminie ODWOŁANE.

Księża z diecezji zamojsko-lubaczowskiej mistrzami Polski w halowej piłce nożnej

Księża z diecezji zamojsko-lubaczowskiej mistrzami Polski w halowej piłce nożnejW Bochni zakończyły się XVI Mistrzostwa Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej. Zwyciężyła reprezentacja diecezji zamojsko-lubaczowskiej, drugie miejsce zajęła drużyna diecezji kieleckiej, zaś trzecie miejsce wywalczył gospodarz turnieju – zespół diecezji tarnowskiej. Do turnieju przystąpiło szesnaście drużyn.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Rozważanie na czerwiec

Najświętsze Serce Pana Jezusa

Pierwsze zapisane w Ewangelii słowa Jezusa (dwunastoletniego) wskazują na to, iż był On tak zwyczajnym dzieckiem, że Maryja i Józef zapomnieli, czyim jest synem: Czemuście Mnie szukali? Czy nie wiedzieliście, że powinienem być w tym, co należy do mego Ojca? (Łk 2, 41). Życie ukryte, cichość, posłuszeństwo i głęboka więź z Ojcem - oto wskazówki, jaki Jezus był od najwcześniejszego dzieciństwa
czytaj więcej

Goście

Za posrednictwem tej strony, z dalekiego Chile, w kontekscie noworocznym, chce podziekowac wszystkim polskim sportowcom ...
czytaj wiecej