Zapłonął olimpijski ogień w Olimpii

Zapłonął olimpijski ogień w OlimpiiW poniedziałek 18 października 2021 roku w starożytnej Olimpii zapłonął olimpijski ogień. Pochodnia, od której zostanie rozpalony znicz olimpijski XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022, dotrze do stolicy Chin 4 lutego podczas ceremonii otwarcia igrzysk.

Gala Olimpijska Tokio 2020

Gala Olimpijska Tokio 2020 W Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbyła się 11 pażdziernika uroczysta Gala Olimpijska podsumowująca Igrzyska XXXII Olimpiady Tokio 2020. Polski Komitet Olimpijski wraz ze swoimi Sponsorami oraz Partnerami uhonorował dokonania polskich olimpijczyków w Japonii, skąd przywieźli oni 14 medali (4 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych) – najwięcej w XXI wieku.

25 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu

25 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w FutsaluW dniach 8-10 października odbyły się w Krakowie 25 Ogólnopolskie Igrzyska młodzieży salezjańskiej w futsalu. Wzięło w nich udział ponad 250 zawodników/czek z następujących stowarzyszeń lokalnych SALOS: Czerwińsk, Kutno, Lubin, Kraków Piast, Kraków Różana, Połczyn Zdrój, Przeczno, Suwałki, Świętochłowice, Zyrardow.

Rekolekcje duszpasterzy sportowców w „Księżówce”

Rekolekcje duszpasterzy sportowców w „Księżówce”W dniach 27-30.09.2021 roku w domu rekolekcyjnym Konferencji Episkopatu Polski „Księżówka” odbyły się rekolekcje dla duszpasterzy sportowców, które głosił bp Damian Muskus OFM. Uczestniczyło w nich ponad 60 kapłanów z różnych stron Polski.

III Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w siatkówce.

III Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w siatkówce.W dniach 25-26 września 2021 r. odbywały się III Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w siatkówce. Pierwsze dwie edycje odbyły się w Leżajsku, a ich pomysłodawcą i organizatorem był o. Klaudiusz Baran OFM. Organizatorem III edycji był klasztor OO. Franciszkanów w Niepokalanowie, a dyrektorem Mistrzostw został o. Jacek Szczepanik OFMConv.

Jesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowców

Jesienne spotkanie diecezjalnych duszpasterzy sportowców odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym KEP "Księżówka" w Zakopanem 28 września 2021 roku o godz. 10.30.

25 Ogólnopolskie Igrzyska młodzieży salezjańskiej w futsalu.

25 Ogólnopolskie Igrzyska młodzieży salezjańskiej w futsalu odbędą się w Krakowie w dniach 8-10 października 2021 roku.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

24 Ogólnopolskie rozgrywki salezjańskich animatorów sportowych

24 Ogólnopolskie rozgrywki salezjańskich animatorów sportowych odbędą się w dniach 20-24 października 2021 roku w Piotrkowie Trybunalskim.
czytaj więcej

Sympozjum naukowe: "Kultura fizyczna w interakcyjnej perspektywie" i spotkanie wigilijno-świąteczne

Sympozjum naukowe: "Kultura fizyczna w interakcyjnej perspektywie" i spotkanie wigilijno-świąteczne odbędzie się 11 grudnia 2021 roku w Domu Rekolekcyjno - Formacyjnym w Warszawie na Bielanach, ul. Dewajtis 33. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00.
czytaj więcej

Rozważanie na październik

Rozważania różańcowe

Tajemnice radosne I. Zwiastowanie Maryja zaufała Bogu. Zrezygnowała z własnych, szlachetnych planów. Stała się nową Ewą. Nie powtórzyła dramatu grzechu pierworodnego. Nie skupiła się na swoich wątpliwościach i lękach. Oddała siebie i swoje życie do wyłącznej dyspozycji Boga.
czytaj więcej

Goście

Mam zaszczyt i radość powitać na stronie duszpasterstwa sportowców w imieniu Ks. Bp Mariana Florczyka, delegata ...
czytaj wiecej