Nagroda im. Piotra Nurowskiego

Nagroda im. Piotra Nurowskiego

Stowarzyszenie Europejskich Komitetów Olimpijskich (#EOC) zaprezentowało nową statuetkę Nagrody im. Piotra Nurowskiego (#PiotrNurowskiPrize), przyznawanej najlepszemu młodemu europejskiemu sportowcowi roku w sportach letnich i zimowych

Nowo zaprojektowane trofeum ma kształt równoległościanu i jest wykonane z drewna bukowego oraz kryształu. Kryształ symbolizuje czystość, a buk, najpopularniejsze drzewo liściaste w Europie, jest dobrze znany ze swojego wyjątkowego potencjału wzrostu, który wyróżnia „Najlepszych Europejskich Młodych Sportowców”.

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu

XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu odbędą się w dniach 26-28.02.2021 w Krakowie. Organizatorem OIMS w Futsalu jest SI Kraków.
czytaj więcej

V Igrzyska Zimowe w narciarstwie alpejskim młodzieży salezjańskiej

V Igrzyska Zimowe w narciarstwie alpejskim młodzieży salezjańskiej odbędą się 6 marca 2021 roku w Wiśle - Stożek.
czytaj więcej

Rozważanie na luty

Pokochać z głową

A tak wracamy do pytania o miłość. Czy to, o czym mówiliśmy na początku, to była miłość? Przecież - jak słusznie teraz mówisz - "Ja naprawdę myślałam, że pociąg seksualny to jest miłość, że wystarczy, gdy nam dobrze w łóżku. A naprawdę wcale go nie znałam". "Bo kiedy miałem okazję wiedzieć kim ona jest? Wobec tego czy można mówić, że zdecydowałem się na zaślubienie jej dobrowolnie?".
czytaj więcej

Goście

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia,Nowego Roku i Olimpiady w Soczi całej rodzinie sportowej ...
czytaj wiecej