Olimpijskie spotkanie opłatkowe

Olimpijskie spotkanie opłatkowe

20 grudnia w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyło się Spotkanie Opłatkowe Rodziny Olimpijskiej, któremu przewodniczył prezes PKOL Andrzej Kraśnicki.

W spotkaniu uczestniczyli: Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk, Doradca Prezydenta RP Piotr Nowacki, sponsorzy, zarząd Pkol, sportowcy, działacze, pracowniucy biurA pkol. obecni byli też ks. bp Marian Florczyk i ks. Edward Pleń sdb.

W klimacie kolęd, wysluchaniu  życzeń prezesa Pkol i Ministra Sportu i Turystyki, wszyscy składali sobie nawzajem życzenia.

Modlitwę poświęcenia opłatków odmówił ks. bp M. Florczyk

Ostatnia galeria

Obejrzyj fotogalerię

Zaproszenie

32 Mistrzostwa Polski księży w tenisie stołowym

32 Mistrzostwa Polski księży w tenisie stołowym odbędą się w dniach 2-4.04.2024 roku w Piekarach Śląskich.
czytaj więcej

18 Mistrzostwa Polski księży w piłkę halową.

18 Mistrzostwa Polski księży w piłkę halową odbędą się w dniach 12-13 kwietnia 2024 roku w Białymstoku.
czytaj więcej

Rozważanie na luty

Pokochać z głową

A tak wracamy do pytania o miłość. Czy to, o czym mówiliśmy na początku, to była miłość? Przecież - jak słusznie teraz mówisz - "Ja naprawdę myślałam, że pociąg seksualny to jest miłość, że wystarczy, gdy nam dobrze w łóżku. A naprawdę wcale go nie znałam". "Bo kiedy miałem okazję wiedzieć kim ona jest? Wobec tego czy można mówić, że zdecydowałem się na zaślubienie jej dobrowolnie?".
czytaj więcej

Goście

Za posrednictwem tej strony, z dalekiego Chile, w kontekscie noworocznym, chce podziekowac wszystkim polskim sportowcom ...
czytaj wiecej