XXV Światowe igrzyska młodzieży salezjańskiej

XXV Światowe igrzyska młodzieży salezjańskiej odbędą się w dniach 30 kwietnia do 5 maja w Bratysławie (Czechy). Weźmie w nich udział 150 młodych sportowców SALOS.

V Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży

CEL MPREZY: - centralne obchody jubileuszowego 5 roku działalności Parafialnego Klubu Sportowego św. Stanisław Danków, - Popularyzacja piłki nożnej i umożliwienie młodzieży i dorosłym udziału w atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku i sportowej rywalizacji w czasie wolnym od pracy i zajęć szkolnych

Księża z diecezji gliwickiej najlepsi w turnieju futsalowym

Zwycięstwem reprezentantów diecezji gliwickiej zakończył się w Strzelcach Opolskich wyjątkowy turniej futsalowy. Rywalizowały w nim cztery drużyny złożone z księży i katechetów z diecezji częstochowskiej, gliwickiej, opolskiej i bielsko – żywieckiej.

Turniej LSO w piłce nożnej

Aż 21 zespołów z terenów diecezji bydgoskiej wzięło udział w Turnieju Liturgicznej Służby Ołtarza w Halowej Piłce Nożnej. Blisko dwieście osób reprezentujących dziesięć drużyn z Bydgoszczy, dwie z Nakła nad Notecią, dwie z Kcyni i po jednej z Solca Kujawskiego, Gołańczy, Szubina, Białośliwia, Więcborka, Złotowa i Górki Klasztornej rywalizowało między sobą 23 lutego.

III Memoriał im. o. Józefa Jońca SP

III Memoriał im. o. Józefa Jońca SP III Memoriał im. o. Józefa Jońca SP odbędzie się w dniach 12 – 13 kwietnia br. w Warszawie na Boisku Orlik 2012 (przy ul. Madalińskiego/Kazimierzowska), a w piłkarskich zawodach współzawodniczyć będą uczniowie z warszawskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Więcej szczegółów na stronie www.pks-falconia.pl

Wielkanocne spotkanie Korony Kielce

Piłkarze Korony Kielce mieli we wtorek w klubie wielkanocne spotkanie. Uczestniczyli w nim też trenerzy, działacze, byli także prezydent Kielc Wojciech Lubawski, ksiądz biskup Marian Florczyk i kapelan Korony ksiądz Krzysztof Banasik.

500 piłkarzy LSO w Łasku

Pół tysiąca ministrantów rywalizowało w Łasku w halowych mistrzostwach archidiecezji łódzkiej w piłce nożnej. Gospodarze byli gościnni - dla siebie zatrzymali zwycięstwo tylko w najmłodszej kategorii wiekowej. Pozostałe tytuły powędrowały do Łodzi.

Ostatnia galeria EURO 2012

Obejrzyj fotogalerię

Katecheza:

Sport i rekreacja w ujęciu biblijnym

Konspekty katechez dla szkoły podstawowej i gimnazjum.
czytaj więcej...

Modlitwa Sportowca

Panie Jezu, Ty Jesteś życiem i zmartwychwstaniem, proszę Cię za tych wszystkich z rodziny sportowej, dla których zakończył się już bieg ziemskiego życia. Niech dzięki Twemu miłosierdziu osiągną niewiędnący wieniec chwały. Pozwól im radować się oglądaniem oblicza Boga razem ze świętymi w Królestwie Niebieskim, gdzie żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.
czytaj więcej

Goście

Szczęść Boże. Bardzo się cieszę, że ta strona wreszcie zaistniała. Oby była okazją do jeszcze lepszego ...
czytaj wiecej