Na Euro 2012 będzie potrzebnych kilka tysięcy wolontariuszy

O tym, w jaki sposób można zostać wolontariuszem na Euro 2012, czym różnili się wolontariusze w Pekinie od tych z Vancouver i dlaczego w ogóle warto pomagać.

„Wolontariat – włącz się!"

„Wolontariat – włącz się!Wystartował skierowany do osób pozostających bez pracy program społeczny „Wolontariat – włącz się!", będący częścią polskich przygotowań do Euro 2012 koordynowanych przez spółkę PL.2012. Jego celem jest wykorzystanie wolontariatu sportowego, szkoleń oraz staży do wsparcia osób niezatrudnionych w uzyskaniu umiejętności potrzebnych im do wejścia na otwarty rynek pracy.

Kodeks etyczny wolontariusza

Wiedz, dlaczego chcesz pomagać innym ludziom, jakie osobiste motywy Tobą kierują i w jaki sposób na Tym skorzystasz.

Wolontariat sportowy

Młodzi ludzie stawiają na edukację, studiują na wielu kierunkach, dodatkowo uczą się języków obcych, uczęszczają na kursy. Dla pracodawców jednak głównie liczy się doświadczenie. Gdzie i jak je zdobyć ? Wiele możliwości daje wolontariat.

Religijne aspekty wolontariatu podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie i Vancouver

Wolontariat to ruch społeczny, który opiera się na bezinteresownej woli służenia innym ludziom. Wolontariat chrześcijański jest jedną z koniecznych form świadczenia o tym, że w Jezusie Bóg powołuje nas i uzdalnia do miłości braci i sióstr.

Wolontariat UEFA

Integralną częścią Mistrzostw Europy organizowanych przez UEFA jest wolontariat w miejscach, w których odbywa się sportowa i oficjalna część imprezy. To tzw. wolontariat UEFA. W Polsce będzie za niego odpowiadać założona przez PZPN spółka EURO 2012.

Wolontariat w RPA - podsumowanie

Wolontariat w RPA - podsumowanieCiągle mam w uszach pytanie, które zadał mi przez telefon przyjaciel Sifiso tuż przed moim odlotem z Kapsztadu w stronę domu: jak zapamiętam Republikę Południowej Afryki? Myślę, że odpowiedź będzie krótka: jako kraj szczęśliwych ludzi.

Wiadomości EURO 2012:

V Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży

CEL MPREZY: - centralne obchody jubileuszowego 5 roku działalności ...
czytaj więcej

Księża z diecezji gliwickiej najlepsi w turnieju futsalowym

Zwycięstwem reprezentantów diecezji gliwickiej zakończył się w Strzelcach ...
czytaj więcej

Galeria EURO 2012

Obejrzyj fotogalerię

Modlitwa Sportowca

Oświeć, Panie, nasze czyny i niech Twoja pomoc zawsze nam towarzyszy. Niech każde nasze działanie w Tobie ma swój początek i koniec. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen
czytaj więcej

Goście

Wspieramy wszystkie inicjatywy związane ze sportem i turystyką wodną. Zespół serwisu www.yachtaman.pl
czytaj wiecej